Plánujete koupit? Získejte nejnovější nabídky jako první!
Reado

O Reado

Umožníme vám dělat to nejlepší rozhodnutí během jedné z největších transakcí vašeho života.

Jsme světová špička

Reado bylo zařazeno do společnosti realitních inovátorů od společnosti KPMG

Podpořil nás EIF

Podpořili nás investiční fondy z prostředků EIF

Po celé Evropě

Jsme partnerem Evropské asociace realitních profesií

Transparentní realitní trh

To je přeci to, co si všichni přejeme! Analyzujeme údaje o stovkách tisíc transakcí v České republice a na Slovensku, abychom vám mohli poskytnout okamžité ocenění vaší nemovitosti - pokud uvažujete o prodeji, nebo abychom vám poskytli co nejvíce relevantních informací, pokud plánujete koupi nové nemovitosti.

Ověření profesionálové jen pro Vás

Top 1% realitních expertů na trhu. Pečlivě pro vás vyhodnocujeme nejlepší realitní experty na základě specializace na danou lokalitu, úspěšnosti prodeje, spolehlivosti a mnoha dalších vlastností. Spojujeme talent, profesionalitu a zkušenosti s moderními inovacemi, které vám pomohou prodat vaši nemovitost co nejlépe a podle vašich představ.

Prodej nebo koupě bez stresu

Během své největší transakce v životě nejste sami. S Reado už nikdy nebude prodej nebo koupě nemovitosti stresujícím procesem. V současné době hledá nový domov u společnosti Reado více než 10 000 potenciálních kupujících. Naši prověření realitní odborníci vám pomohou najít tu pravou a pomohou vám prodat nemovitost co nejvýhodněji, bez stresu a s důvěrou. Pokud se rozhodnete prodávat s Reado, můžete celý proces prodeje sledovat prostřednictvím svého účtu.

Pomůžeme s prodejem nebo koupí i Vám?

Máte otázky? Kontaktujte nás support@reado.cz | +420 608 404 313
>500 000 Transakcí v databázi
> 86 700 Ocenění v SR a ČR
> 4 295 Klientů v roce 2022

Mohlo by vás také zajímat