Plánujete koupit? Získejte nejnovější nabídky jako první!
Reado

Reado Switch. Potřebujete prodat vaši nemovitost, abyste si mohli koupit nové vysněné bydlení?

I my jsme měli tento problém... Ale vyřešili jsme ho už i za vás. Reado Switch vám umožní prodat vaši nemovitost s jistotou již do 48 hodin, bydlet ve svém i po prodeji až 6 měsíců, bez stresu nalézt nové bydlení a přestěhovat se jen jednou. Do nového! Získáte tak finanční prostředky za prodej s jistotou a časový komfort k nalezení a koupi nového bydlení.

Jak Reado Switch funguje?

1
Získejte okamžité bezplatné ocenění
Během pár minut nám představíte vaši nemovitost a Reado vám s pomocí přesných dat připraví okamžité ocenění nemovitosti online a zdarma. Vyhodnocená tržní cena není pro vás závazná, ale pomůže vám upřesnit vaše očekávání.
2
Jistý prodej již do 48 hodin
Vaši nabídku schválíme, připravíme k prodeji a podepíšeme smlouvu o zprostředkování - online. Nabídku zpřístupníme pro stovky hotovostních kupujících. Do 48 hodin můžete získat nabídku ke koupi vaší nemovitosti. Nemusíte již absolvovat zbytečné prohlídky bez seriózního zájmu. Prodáte s jistotou a bez stresu. Od kupní ceny je odečten nájem ve výši 2% z prodejní ceny nemovitosti.
3
Podpis kupní smlouvy a převod finančních prostředků
Náš expert s vámi as kupujícím dohodne termín podpisu kupní smlouvy u notáře, který je vám nejblíže. K převodu finančních prostředků využíváme bezpečnou notářskou úschovu. Jakmile proběhl zápis do katastru nemovitostí, peníze z notářské úschovy jsou vám hned vyplaceny.
4
Bydlete ve svém i po prodeji
Následně s vámi kupující (nový vlastník nemovitosti) podepíše nájemní smlouvu na 6 měsíců. Neplatíte žádný měsíční nájem, nájemné bylo již odečteno z prodejní ceny. Nyní máte finanční prostředky za prodej vaší bývalé nemovitosti a stále můžete v ní bydlet. Dokud nenajdete vhodné nové bydlení.
5
Najděte nové bydlení a přestěhujte se jen jednou. Do nového!
Nové bydlení můžete najít is Reado, kdykoli a kdekoli. Naše nabídky může vyhledat prostřednictvím vašeho Reado účtu a můžete také využít moderních nástrojů k vyhledání té pravé nové nemovitosti, která splňuje vaše potřeby a požadavky. Potřebujete výhodné spolufinancování koupě nového bydlení? Pomůže vám při tom naše nejmodernější digitální hypotéka Reado Hypo. Pokud se vám nebude líbit žádná z našich nabídek, naše chyba. Nové bydlení nemusíte najít jen s Reado. A my se zlepšíme, abyste příště s námi už našli nové vysněné bydlení.
Získejte okamžité bezplatné ocenění
Je to opravdu jednoduché, bez stresu as jistotou. Začněme s okamžitým bezplatným oceněním vaší nemovitosti. O ostatní se postaráme my.
Jen 3% a nic navíc
Jen pokud vše proběhne úspěšně. Naše provize je 3% (bez DPH) z prodejní ceny nemovitosti. Provize je součástí ceny, za kterou kupující nemovitost koupí. Vy nám tedy nic neplatíte. Nemáme žádné skryté poplatky, zálohy, provize. Jen 3%.

Výhody Reado Switch

Jistý prodej bez zbytečných obledek bez seriózního zájmu
Získejte okamžité finanční prostředky a komfort ke koupi nového bydlení
Najděte nové bydlení bez stresu as jistotou
Bydlete ve svém i po prodeji až 6 měsíců
Stahujete jen jednou. Do nového!
A to všechno jen pár kliky