Plánujete koupit? Získejte nejnovější nabídky jako první!
Reado

Reado Expert.Prodejte nejvýhodněji s Reado Expert.

Pečlivě pro vás vyhodnotíme a vybereme nejlepšího ověřeného makléře, který prodá vaši nemovitost podle vašich představ. Reado je pro vás zdarma.

Jak Reado Expert Funguje?

1
Získejte okamžité bezplatné ocenění
Během pár minut nám představíte vaši nemovitost a Reado vám s pomocí přesných dat připraví okamžité ocenění nemovitosti online a zdarma. Vyhodnocená tržní cena není pro vás závazná, ale pomůže vám upřesnit vaše očekávání. Doplňkové informace můžete doplnit prostřednictvím vašeho Reado účtu nebo využijte konzultace od našeho experta zdarma.
2
Vyhodnotíme nejlepšího makléře
Pečlivě pro vás vyhodnotíme a vybereme nejlepšího ověřeného makléře, který prodá vaši nemovitost podle vašich představ. Makléř připraví vaši nemovitost a představí ji tisícům zájemců. Fáze prodeje můžete komfortně sledovat prostřednictvím vašeho Reado účtu.
3
Prodáno! Za nejlepší cenu
Makléř zprostředkuje prodej vaší nemovitosti a důkladně zařídí všechny potřebné kroky, včetně bezpečného převodu finančních prostředků a předání nemovitosti.
Získejte okamžité bezplatné ocenění
Je to opravdu jednoduché, bez stresu as jistotou. Začněme s okamžitým bezplatným oceněním vaší nemovitosti. O ostatní se postaráme my.
Máme přesná data
Reado zpracovává a analyzuje velké množství dat o realitním trhu, cenách nemovitostí, aktuální nabídce, tržní likviditě nebo o lokalitě s cílem doporučit vám nejlepší řešení, vždy být připraveni na každou situaci, poskytnout vám nejkvalitnější služby a maximalizovat váš zisk z prodeje. Přístup k naším datům mají jen naši partnerští realitní makléři a vy.

Výhody Reado Expert

Pečlivě pro vás hodnotíme makléře podle specializace na lokalitu, úspěšnosti prodeje, spolehlivosti a mnoha dalších atributů
Makléř, který s vámi bude spolupracovat, má 2 a více let praxe a minimálně 25 prodaných nemovitostí ve vaší lokalitě
Naši partnerští makléři využívají přesná data o realitním trhu a inovativní technologie s cílem prodat vaši nemovitost co nejvýhodněji
Sledujte celý proces prodeje transparentně prostřednictvím vašeho Reado účtu.
Reado je pro vás zdarma a bez závazku
Průměrná provize za zprostředkování prodeje pro makléře je 3% (bez DPH)