Plánujete koupit? Získejte nejnovější nabídky jako první!
Reado

Reado Easy. Prodejte okamžitě.

Během pár minut nám představíte vaši nemovitost a Reado vám s pomocí přesných dat připraví okamžité ocenění nemovitosti online a zdarma.

Jak Reado Easy Funguje?

1
Získejte okamžité bezplatné ocenění
Během pár minut nám představíte vaši nemovitost a Reado vám s pomocí přesných dat připraví okamžité ocenění nemovitosti online a zdarma. Vyhodnocená tržní cena není pro vás závazná, ale pomůže vám upřesnit vaše očekávání.
2
Jistý prodej již do 48 hodin
Vaši nabídku schválíme, připravíme k prodeji a podepíšeme smlouvu o zprostředkování - online. Nabídku zpřístupníme pro stovky hotovostních kupujících. Do 48 hodin můžete získat nabídku ke koupi vaší nemovitosti. Nemusíte již absolvovat zbytečné prohlídky bez seriózního zájmu. Prodáte s jistotou a bez stresu.
3
Podpis kupní smlouvy a převod finančních prostředků
Náš expert s vámi as kupujícím dohodne termín podpisu kupní smlouvy u notáře, který je vám nejblíže. K převodu finančních prostředků využíváme bezpečnou notářskou úschovu. Jakmile proběhl zápis do katastru nemovitostí, peníze z notářské úschovy jsou vám hned vyplaceny.
Získejte okamžité bezplatné ocenění
Je to opravdu jednoduché, bez stresu as jistotou. Začněme s okamžitým bezplatným oceněním vaší nemovitosti. O ostatní se postaráme my.
Jen 1% a nic navíc
Jen pokud vše proběhne úspěšně. Naše provize je 1% (bez DPH) z prodejní ceny nemovitosti. Provize je součástí ceny, za kterou kupující nemovitost koupí. Vy nám tedy nic neplatíte. Nemáme žádné skryté poplatky, zálohy, provize. Jen 1%.

Výhody Reado Easy

Jistý prodej bez zbytečných obledek bez seriózního zájmu
Získejte okamžité finanční prostředky
Nabídku představíme stovkám hotovostních kupujících s cílem maximalizovat cenu
Náš valuační model vám poskytne přesné ocenění tržní hodnoty
A to všechno jen pár kliky