Plánujete koupit? Získejte nejnovější nabídky jako první!
Reado

Jak Reado funguje?

Jsme světová špička

Reado bylo zařazeno do společnosti realitních inovátorů od společnosti KPMG

Podpořil nás EIF

Podpořili nás investiční fondy z prostředků EIF

Po celé Evropě

Jsme partnerem Evropské asociace realitních profesií

Plánujete prodat Vaši aktuální nemovitost?

Získejte okamžité bezplatné ocenění
S pomocí Reado získáte okamžité bezplatné ocenění. Stačí jen několik minut na zadání základních parametrů vaší nemovitosti a Reado vám okamžitě poskytne odhad tržní ceny. Pokud nyní neplánujete prodej, budeme pro vás sledovat cenu a každé 3 měsíce vám zašleme aktuální informace o ceně vaší nemovitosti.
Ověření realitní experti, tisíce zájemců
V současné době hledá nové bydlení u společnosti Reado více než 10 000 potenciálních kupujících. Naši prověření realitní odborníci vám pomohou najít toho pravého, s nímž prodáte nemovitost co nejvýhodněji, bez stresu a s důvěrou.
Prodejte nejvýhodněji a bez stresu
S Reado už "pod cenou" neprodáte. Vyhodnocujeme stovky tisíc transakcí na realitním trhu, abychom vám mohli poskytnout co nejpřesnější ocenění a umožnili našim partnerským realitním odborníkům doporučit nejlepší řešení pro prodej vaší nemovitosti.

Plánujete koupit novou nemovitost?

Získejte nejnovější nabídky jako první!
Získejte nejnovější nabídky jako první! S Reado získáte vždy jako první nejnovější nabídky, abyste si mohli vybrat vysněnou nemovitost, která je pro vás ta pravá. Sledujeme a kontrolujeme nabídky za vás, čímž šetříme váš čas i peníze.
Našli jste nejlepší nabídku?
Koupě nemovitosti je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí. Jsme tu proto, abychom vám umožnili vybrat ten nejlepší. Denně vyhodnocujeme stovky nabídek podle vašich kritérií. O nových nabídkách vás budeme vždy okamžitě informovat.
Zajistíme vám také financování
Pokud jste našli vhodnou nemovitost, umožníme vám porovnat dostupnost financování, abyste měli větší jistotu schválení hypotéky ještě před prohlídkou.

Pomůžeme s prodejem nebo koupí i Vám?

Máte otázky? Kontaktujte nás support@reado.cz | +420 608 404 313
>500 000 Transakcí v databázi
>86 700 Ocenění v SR a ČR
>4 295 Klientů v roce 2022

Mohlo by vás také zajímat