Plánujete koupit? Získejte nejnovější nabídky jako první!
Reado

Vše pod jednou střechou při prodeji či koupi nemovitosti

29.09.2022

Pokud momentálně řešíte otázku bydlení, Reado je inovativní realitní platforma, která vám pomůže učinit nejlepší realitní rozhodnutí a umožní vám prodat nebo koupit nemovitost jednoduše a bezstarostně.

Prvním krokem celého procesu je okamžité bezplatné ocenění. Dále Vám pomůžeme prodat nejvýhodněji s nejlépe hodnocenými realitními experty na Slovensku. Pokud bydlení hledáte, získáte od nás vždy nejnovější nabídky jako první, přesně podle vašich představ. Právě to vám šetří čas i peníze.

Čas jsou stále větší peníze

Zvažujete prodej, ale nedokážete v rychle měnícím se realitním prostředí určit tu správnou cenu? Naše unikátní ocenění, které analyzuje data o více než půl milionu transakcí, vlivy lokality na tržní hodnotu i technické parametry nemovitosti, vám pomůže správně ohodnotit nemovitost a zvýší tak pravděpodobnost jejího výhodného a zejména rychlého prodeje. S Reado si během pár minut vypočítate správnou cenu nemovitosti online a zdarma.

Mějte v realitách řád

Snažíte se zorientovat na trhu, ale víte, že kromě specifik vašeho města trh definuje i mikro-lokalita vašeho bydliště? Pokud potřebujete přesněji zjistit jaká je cena za metr čtvereční, aktuální nabídka na trhu, průměrná délka prodeje, nebo průměrná výše měsíčního nájmu, můžete využít realitní cenovou mapu českého trhu od Reado. Už nebudete muset tápat v cenách realit ani porovnávat nabídky stovek realitních portálů. S Reado máte všechna data na jednom místě!

Spolehlivý partner pro zodpovědný krok

Pokud již máte v prioritách jasno a hledáte důvěryhodného partnera pro prodej či koupi nemovitosti, obraťte se na náš Reado, jehož služby využilo již více než 5 250 klientů v České republice a na Slovensku. Jedno z vašich největších životních rozhodnutí navíc svěříte do rukou oceněných expertů, jelikož se Reado jako jeden ze startupů na Slovensku a v Česku ocitl na seznamu inovací v rámci globálního Real Estate Innovations Overview, nadnárodní společnosti KPMG.

Sdílet článek:

Další články

Jak probíhá prodej nemovitosti?

Připravili jsme pro vás srozumitelný návod jak pro úspěšný a bezproblémový prodej nemovitosti. Dozvíte se, co všechno musíte připravit a zařídit.