Plánujete koupit? Získejte nejnovější nabídky jako první!
Reado

Proč využít služeb Reado?

14.04.2022

Prodej nemovitosti je náročný proces. Je to úkon, který většina z nás absolvuje jednou, dvakrát za život, proto je třeba být dostatečně připraven, nebo mít u sebe odborníky, kteří celý proces zjednoduší a zrealizují bez zbytečných komplikací.

Proces prodeje nemovitosti začínáme správným oceněním. Následuje vytvoření dokonalého inzerátu, který v nejlepším světle odprezentuje váš byt. Zapomenout nesmíme na přípravu bytu na focení a samotnou obhlídku. Pokud již máte kupujícího, náročné se mohou zdát právní náležitosti - rezervační smlouva, kupní smlouva, přepis vlastnických práv na katastru.

Narazili jste na problém už při ocenění vašeho bytu? O dalších krocích jste ani netušili? Máte problém s inzerátem? Obchodní a právní korespondence je vám cizí? V tom případě se obraťte na Reado, jehož hlavním cílem je pomoci vám zrealizovat nejdůležitější transakci v životě pomocí inovativních řešení a umožnit prodat a koupit nemovitost jednoduše, rychle, s jistotou a bez stresu.

Služba Reado začíná bezplatným okamžitým oceněním nemovitosti. Na základně vyhodnocené ceny vaší nemovitosti se můžete rozhodnout, zda je správný moment k prodeji bytu.

Nezprostředkujeme, ale poskytujeme jednoduchá, zároveň efektivní a účinná řešení prodeje a koupě nemovitosti. Nabízíme alternativu ve formě moderních realitních řešení:

- Potřebujete prodat nejlepší a maximalizovat zisk?

- Chcete prodat okamžitě do 48 hodin?

- Toužíte prodat a koupit současně?

Reado má řešení pro všechny vaše potřeby.

Navíc každý klient, který se rozhodne využít služby Reado, získá registrací bezplatný osobní digitální profil, jehož prostřednictvím se může kdykoli spojit s Reado poradcem. Tento účet umožňuje prodávajícím nejen revidovat jejich ocenění a komunikovat s námi odkudkoli a kdykoli, ale také sledovat celý proces prodeje online. Váš osobní digitální profil vám umožní mít přehled o všech fázích prodeje vaší nemovitosti. Od inzerce, přes oblázky, až po podpis rezervační a kupní smlouvy. I když vám během celého procesu řadí náš expert, je pro nás důležité, abyste měli kontrolu nad celým procesem a aktuální přehled o prodeji. To nám umožňuje adekvátněji reagovat na změny vašich potřeb a preferencí.

V balíku služeb Reado je zahrnuto i poradenství. Proto budete vědět, kdy je nejvhodnější doba prodeje, doporučíme nejlepšího makléře ve vaší lokalitě, chcete-li prodat nejvýhodnější. Poskytneme informace o kvalitě životního prostředí, občanské vybavenosti, ale také o nákladech na bydlení včetně spotřebitelských cen v lokalitě, do které se chcete nastěhovat.

Zaujaly Vás služby Reado, ale stále potřebujete více informací? V tom případě si prohlédněte nedělní pořad Nové bydlení v televizi JOJ, kde vám představíme naši značku, služby a ukážeme informace, které můžete od nás získat k nemovitosti, kterou se rozhodnete koupit nebo prodat.

Reado využívá inovativní řešení a umožňuje prodat a koupit nemovitost snadno, rychle, s jistotou a bez stresu.
Sdílet článek:

Další články

Ekologie v interiérovém designu

Zařídit si interiér tak, aby byl v souladu s principy udržitelnosti, není vždy snadný úkol. Poradíme Vám, jak začít a na co při zařizování myslet.