Plánujete koupit? Získejte nejnovější nabídky jako první!
Reado

Jak postupovat při prodeji bytu s Reado?

18.01.2022

Reado je nový způsob prodeje a koupě nemovitosti. Společně s realitními experty z celé Evropy, finančními specialisty, technologickými inovátory a zejména s lidmi jako jste vy, jsme našli řešení. Pro ty, kteří hledali nový, lepší způsob prodeje nemovitosti, jsme vyvinuli moderní, jednoduchá, ale účinná a efektivní řešení prodeje nemovitosti bez stresu a s jistotou.

Zprostředkování prodeje nemovitosti budoucnosti musí splňovat specifické potřeby klientů, takže realitní služby nemohou být generické a obecné, ale musí přesně adresovat potřeby klientů. Proto jsme v Reado vyvinuli a neustále zlepšujeme řešení, která jsou pro vás připravena v každé situaci. K tomu jsme pro vás připravili pokročilou technologickou platformu, která agreguje a analyzuje velké objemy dat o realitním trhu a umožní vám sledovat celý proces prodeje nemovitosti on-line prostřednictvím vašeho osobního Reado účtu.

V prvním kroku získáte okamžité bezplatné ocenění

Během pár minut nám popíšete vaši nemovitost a Reado vám s pomocí přesných dat připraví okamžité ocenění nemovitosti online a zdarma. Vyhodnocená tržní cena není pro vás závazná, ale pomůže vám upřesnit vaše očekávání. Doplňkové informace můžete doplnit prostřednictvím vašeho Reado účtu nebo využijte konzultace od našeho experta zdarma.

Vyberte si řešení, které potřebujete

Potřebujete prodat a koupit současně?

Více než polovina z nás je v situaci, kdy chceme koupit nové vysněné bydlení, ale potřebujeme prodat to aktuální. I my jsme měli tento problém… Ale vyřešili jsme ho už i za vás.

Prodat a koupit současně vám umožní řešení Reado Switch. Reado Switch vám umožní prodat vaši nemovitost s jistotou již do 48 hodin, bydlet ve svém i po prodeji až 6 měsíců, bez stresu nalézt nové bydlení a přestěhovat se jen jednou. Do nového! Získáte tak finanční prostředky za prodej s jistotou a časový komfort k nalezení a koupi nového bydlení.

Jaké výhody vám Reado Switch přináší?

 • Jistý prodej bez zbytečných prohlídek bez seriózního zájmu
 • Získejte okamžité finanční prostředky a komfort pro koupi nového bydlení
 • Najděte nové bydlení bez stresu a  s jistotou
 • Bydlete ve svém i po prodeji až 6 měsíců
 • Stěhujete se jen jednou. Do nového!
 • A to všechno jen s pomocí pár kliků

Chcete prodat nejvýhodněji?

Chcete-li prodat nejvýhodněji a maximalizovat váš zisk z prodeje, tak vám doporučujeme naše řešení Reado Expert. Reado spolupracuje s nejlepšími makléři po celém Slovensku a Česku, které hodnotíme na základě specializace na lokalitu, objemu prodeje, úspěšnosti prodeje, spolehlivosti a dalších faktorů a pečlivě vybíráme podle vašich potřeb. K tomu poskytujeme našim partnerským makléřům aktuální a přesná data a analýzy o realitním trhu, které makléřům umožňují připravit špičkový prodejní plán, identifikovat každou příležitost a najít nejvhodnější zájemce o koupi tak, abychom prodali i vaši nemovitost nejvýhodněji.

Jaké výhody vám přináší Reado Expert?

 • Pečlivě pro vás hodnotíme makléře podle specializace na lokalitu, úspěšnosti prodeje, spolehlivosti a mnoha dalších atributů
 • Makléř, který s vámi bude spolupracovat, má 2 a více let praxe a minimálně 25 prodaných nemovitostí ve vaší lokalitě
 • Naši partnerští makléři využívají přesná data o realitním trhu a inovativní technologie s cílem prodat vaši nemovitost co nejvýhodněji
 • Sledujte celý proces prodeje transparentně prostřednictvím vašeho Reado účtu
 • Reado je pro vás zdarma a bez závazku

Potřebujete prodat okamžitě?

Pokud potřebujete prodat rychle, máme pro vás připraveno řešení Reado Easy. S Reado Easy získáte nezávaznou nabídku již do 48 hodin. Po získání ocenění připravíme vaši nabídku pro stovky hotovostních kupujících. Tak prodáte vaši nemovitost bez stresu a s jistotou.

Jaké výhody vám Reado Easy přináší?

 • Jistý prodej bez zbytečných prohlídek bez seriózního zájmu
 • Získejte okamžitě finanční prostředky
 • Nabídku představíme stovkám hotovostních kupujících s cílem maximalizovat cenu
 • Náš valuační model vám poskytne přesné ocenění tržní hodnoty
 • A to všechno jen na pár kliků

Prodej nemovitosti s Reado je opravdu jednoduchý, komfortní, s jistotou a bez stresu. Kombinujeme moderní technologie s realitní expertízou a finančními inovacemi, abychom vám poskytli řešení, která právě potřebujete. Usilujeme se stát lídrem v poskytování realitních řešení na trhu v celé Evropě. O tom svědčí i fakt, že jsme hlavní partner Evropské asociace realitních profesí (CEPI) a stovky klientů využijí řešení Reado měsíčně. A jsme tady právě pro vás.

Sdílet článek:

Další články

Cenová mapa bytů Praha

Získejte kompletní přehled o cenách bytů v Praze a okolí. Dáme vám kompletní přehled o městských částech i ulicích.