Plánujete koupit? Získejte nejnovější nabídky jako první!
Reado

Co je Reado?

13.01.2022

Naší misí je podpořit nejdůležitější transakci v životě pomocí inovativníchřešení a umožnit vám prodat nebo koupit nemovitost jednoduše, rychle, s jistotou a bez stresu.

Požadavky lidí, jako jste vy i my, kteří potřebují prodat své nejhodnotnější aktivum, nebo kteří právě hledají nové vysněné bydlení, se změnily. Potřeba zůstala stejná. A přesně proto je zde Reado. Chceme poskytnout moderní řešení, která odpovídají nejvyšším požadavkům na základní potřebu, kterou řeší každý z nás. Chceme být proto vaší první volbou.

Proces prodeje a koupě nemovitosti byl dříve nejistý, stresující a netransparentní.

Reado využívá přesná a aktuální data, abychom vám již na začátku poskytli okamžité ocenění vaší nemovitosti, poradili nejvhodnější čas prodeje, doporučili nejlepšího makléře ve vaší lokalitě. Poskytneme vám informace o kvalitě životního prostředí, občanské vybavenosti a také o nákladech na bydlení, včetně spotřebitelských cen v lokalitě, do které se chcete nastěhovat. Dokonce celý proces prodeje dokážete sledovat prostřednictvím vašeho osobního Reado účtu.

Nezprostředkujeme, ale poskytujeme jednoduchá, zároveň efektivní a účinná řešení prodeje a koupě nemovitosti. Ať už chcete prodat nejvýhodněji a maximalizovat váš zisk z prodeje nebo potřebujete prodat okamžitě. Pomůžeme i pokud potřebujete prodat a koupit současně. Reado má řešení pro všechny vaše potřeby.

Jak ale Reado funguje?

V prvním kroku získáte okamžité bezplatné ocenění.

Během pár minut nám popíšete svoji nemovitost a Reado vám s pomocí přesných dat připraví okamžité ocenění nemovitosti online a zdarma. Vyhodnocená tržní cena není závazná, ale pomůže vám upřesnit vaše očekávání. Doplňkové informace můžete doplnit prostřednictvím vašeho Reado účtu nebo využijte konzultace od našeho experta zdarma.

Jednoduchá, ale efektivní řešení dle vašich potřeb

Vytvořili jsme jednoduchá a komfortní řešení prodeje a koupě nemovitosti, Reado Expert, Reado Easy a Reado Switch, která můžete využít kdykoli a kdekoli.

Chcete prodat nejvýhodněji s Reado Expert?

Vyhodnotíme pro vás nejlepší makléře ve vaší lokalitě, kteří prodají vaši nemovitost podle vašich představ. Realitním profesionálům, kteří s Reado spolupracují, poskytujeme aktuální data o cenách nemovitostí, analýzy trhu a inovativní technologie s cílem maximalizovat váš zisk.

Potřebujete prodat jednoduše a okamžitě s Reado Easy?

Prodejte okamžitě a získejte nezávaznou nabídku již do 48 hodin. Po získání ocenění připravíme vaši nabídku pro stovky hotovostních kupujících. Prodejte vaši nemovitost bez stresu a s jistotou.

Potřebujete prodat vaši nemovitost, abyste si mohli koupit nové vysněné bydlení? To je Reado Switch.

Prodejte a kupte současně. Prodejte s Reado vaši nemovitost bez stresu již do 48 hodin, získáte finanční prostředky na koupi nového bydlení a bydlete ve svém i po prodeji, dokud nenajdete nové vysněné bydlení. Stěhujete se jen jednou. Do nového!

A co když chcete koupit nové bydlení?

Ať už prodáváte a kupujete současně nebo máte jen zájem koupit nové bydlení, veškeré nabídky naleznete prostřednictvím vašeho účtu nebo přes nový realitní portál Reado. Potřebujete výhodné spolufinancování koupě nového bydlení? Pomůže vám při tom naše nejmodernější digitální hypotéka Reado Hypo.

Zní to utopicky, že?

Ale tohle v Reado přesně děláme. Jsme odhodláni v tom pokračovat a neustále zlepšovat realitní služby. Jsme mladý, ale ověřený startup. Jsme hlavní partner Evropské asociace realitních profesí a spolupracujeme s renomovanými autoritami na Slovensku, v České republice a v Evropě. Každý den Reado využijí stovky lidí - zájemců o prodej nebo koupi nemovitosti. Pro nás je důležitý každý jeden z vás. Přece jen prodáváte své nejhodnotnější aktivum nebo kupujete nový vysněný domov s Reado.

Sdílet článek:

Další články

Proč využít služeb Reado?

Prodej nemovitosti je náročný proces. Je to úkon, který většina z nás absolvuje jednou, dvakrát za život, proto je třeba být dostatečně připraven, nebo mít u sebe odborníky, kteří celý proces zjednoduší a zrealizují bez zbytečných komplikací. Proces prodeje nemovitosti začínáme správným oceněním. Následuje vytvoření dokonalého inzerátu, který v nejlepším světle odprezentuje váš byt. Zapomenout […]