Plánujete koupit? Získejte nejnovější nabídky jako první!
Reado

Budoucnost = transparentnost

17.02.2022

Prodej a koupě nemovitosti je častokrát komplikovaný a zdlouhavý proces. Cílem Reado je tento proces zjednodušit a poskytnout maximální podporu. Přinést moderní a jednoduchá realitní řešení, která vám umožní prodat nebo koupit nemovitost s jistotou a bez stresu.

V dnešním světě moderních technologií můžeme přes mobilní telefon s využitím aplikací pořídit různé služby. Zvykli jsme si na možnost objednat si jídlo, taxi, letenku, nebo spravovat osobní finance. Co byste řekli na to, kdybyste podobně uměli koupit nebo prodat svoji nemovitost? Jen pár kliků vám pomůže rychle a bezpečně provést jednu z největších transakcí ve vašem životě.

Věříme, že podobné komfortní služby při prodeji nebo koupi nemovitosti přispějí ke zjednodušení celého procesu. Častokrát jde o situaci, kterou zažíváte jednou za život, je proto dobré mít u sebe podporu. Každý klient Reado získá registrací bezplatný osobní digitální profil, jehož prostřednictvím se může kdykoli spojit s Reado poradcem. Tento účet umožňuje prodávajícím nejen revidovat jejich ocenění a komunikovat s námi odkudkoli a kdykoli, ale také sledovat celý proces prodeje online.

Váš osobní digitální profil vám umožní mít přehled o všech fázích prodeje vaší nemovitosti. Od inzerce, přes oblázky, až po podpis rezervační a kupní smlouvy. I když vám během celého procesu řadí náš expert, je pro nás důležité, abyste měli kontrolu nad celým procesem a aktuální přehled o prodeji. To nám umožňuje adekvátně reagovat na změny vašich potřeb a preferencí.

Tak jako i v mobilním bankovnictví máte přehled o svých financích, investicích nebo úvěrech, i my vám ve vašem osobním Reado účtu poskytneme data a analýzy o cenách nemovitostí, tržní likviditě a aktuální nabídce. Velkou výhodou je, že vám osobní digitální účet vám zůstává k dispozici i po prodeji vaší nemovitosti s Reado. Naše služby tak můžete opětovně využít kdykoli v budoucnosti. Ať už budete chtít získat bezplatné ocenění na vaši novou nemovitost nebo srovnávat aktuální nabídku na trhu při koupi.

O značce Reado a o tom, jak to děláme jste si měli možnost přečíst v předchozích blozích nebo ve Forbes.

Zjistěte více o okamžitém ocenění (Okamžité ocenění) prostřednictvím automatizovaného valuačního modelu, moderních řešení Expert, Easy a Switch, nebo sledujte data pro podporu prodeje nemovitosti.

Celý systém jsme vyvinuli proto, abychom vám zjednodušili proces koupě a prodeje nemovitosti. Proto jsme otevřeni vašim návrhům a doporučením, co byste rádi ve vašem osobním Reado účtu měli. Klidně nás kontaktujte na support@reado.cz a jsme vděční za vaši zpětnou vazbu.

Sdílet článek:

Další články

Valuace nemovitosti

Správné nastavení ceny nemovitosti se stává stále větším problém, se kterým se potýkají i realitní makléři.