Plánujete koupit? Získejte nejnovější nabídky jako první!
Reado

Blog

Co je nového v Reado?

Cenová mapa bytů Praha

Získejte kompletní přehled o cenách bytů v Praze a okolí. Dáme vám kompletní přehled o městských částech i ulicích.

Jak hledat v katastru nemovitostí?

Připravili jsme pro vás jednoduchá návod jak se rychle zorientovat v katastru nemovitostí, co z něj vyčtete a jak vám může pomoci katastrální mapa.

Jak probíhá prodej nemovitosti?

Připravili jsme pro vás srozumitelný návod jak pro úspěšný a bezproblémový prodej nemovitosti. Dozvíte se, co všechno musíte připravit a zařídit.

Rozhoduje fotografie při prodeji/pronájmu nemovitosti?

Z pohledu zkušeností marketérů víme, že obal prodává. Design obalu, barevnost a celkově vizuální provedení dokáže lákat tak, že se lidé rozhodují pro koupi produktu bez ohledu na to, že ještě nic nevědí o jeho kvalitě. Je toto možné aplikovat i v prodeji či pronájmu nemovitosti? My si myslíme, že ano. Vzbuzení zájmu Jste kupující […]

Nadčasová kuchyně

Věděli jste, že design vaší kuchyně nebo jakékoli místnosti ve vaší domácnosti může mít obrovský vliv na vaši náladu během dne? Ano, je to tak! Pojďme se proto podívat na to, jak navrhnout kuchyni, která vás bude bavit a poskytne vám lepší funkčnost a zároveň zvýší hodnotu vaší nemovitosti. V tomto článku vám pomůžeme pozvednout […]

Technické vymoženosti a moderní domácnost

Smart řešení se staly základním předpokladem růstu a pokroku, a oblast nemovitostí není výjimkou. Důkazem toho je i aktuální cena realit, která, mimo jiné, zohledňuje i samotné technologie. Jejich úroveň totiž přetvořila domov na místo, které kromě bydlení poskytuje také prostor pro relaxaci a odpočinek. Díky dnešním technologickým vymoženostem a chytrým zařízením už nemusíte váš […]

Moderní obývací pokoj

Pokud hledáte tipy jak si zařídit moderní obývací pokoj, ve kterém se budete cítit komfortně, čtěte dále.

Valuace nemovitosti

Správné nastavení ceny nemovitosti se stává stále větším problém, se kterým se potýkají i realitní makléři.

Správné ocenění nemovitosti

Jakou cenu má vaše nemovitost? Toto je otázka, která se mihne v hlavě každého člověka, který uvažuje nejen nad prodejem své nemovitosti, ale zvažuje i koupi nové.

Co je lepší? Byt vs. dům

Koupě a prodej nemovitosti jsou považovány za nejsložitější rozhodnutí v životě. Je proto důležité se na toto rozhodnutí důkladně připravit.

Minimalismus v bytě

Minimalismus v bytě patří mezi nejoblíbenější design. To jak jej přetavit do funkční kuchyně.

Ekologie v interiérovém designu

Zařídit si interiér tak, aby byl v souladu s principy udržitelnosti, není vždy snadný úkol. Poradíme Vám, jak začít a na co při zařizování myslet.

Proč využít služeb Reado?

Prodej nemovitosti je náročný proces. Je to úkon, který většina z nás absolvuje jednou, dvakrát za život, proto je třeba být dostatečně připraven, nebo mít u sebe odborníky, kteří celý proces zjednoduší a zrealizují bez zbytečných komplikací. Proces prodeje nemovitosti začínáme správným oceněním. Následuje vytvoření dokonalého inzerátu, který v nejlepším světle odprezentuje váš byt. Zapomenout […]

Bankovní terminologie

Buďte v bankovní terminologii doma díky našemu blogu. Vysvětlíme vám odborné termíny, pojmy a zkratky jednoduchým způsobem.

Turbulence na realitním trhu

Zatímco donedávna byl pro svět největším bojem, boj s epidemií, hygienickými opatřeními a různými omezeními, dnes se díváme na situaci, která nám byla známá jen z historie.

Nejlepší lokality k bydlení v Praze

Víte, které lokality jsou nejlepšími v hlavním městě, bereme-li v úvahu zeleň v okolí, blízkost parků, občanskou vybavenost, bezpečnost, dostupné služby, či možnosti trávení volného času?

Refinancovaní hypotéky

Refinancování je pojem, kterému se dnes už těžko lze vyhnout, pro mnoho lidí to je ovšem stále velká neznámá. Co to tedy je?

Co je Reado?

Naší misí je podpořit nejdůležitější transakci v životě pomocí inovativních řešení ....